Glavni sudija finala potvrdio

Proenca: Spremni smo za finale

Midhat Šljivak

Sudija večerašnjeg finala Lige prvaka između Bayerna i Chelseaja Pedro Proenca dao je svoje viđenje utakmice na Allianz Areni.

"Nadam se da će ova utakmica biti spektakl i da će ljudi napustiti stadion jako zadovoljni s onime što su vidjeli", rekao je Proenca službenu stranicu UEFA.

Proenca je kazao da su on i njegovi pomoćnici spremni za spektakl.

"Moji pomoćnici i ja dobro smo se pripremili za ovaj susret i neće biti ničega što bi nas moglo iznenaditi. Suđenje u ovakvoj utakmici je ostvarenje sna svakog od nas. Presretan sam", dodao je Proenca

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.