U Italiji se ovih dana sve češće spominje mogućnost da na klupu Juventusa dođe proslavljeni srbijanski as Siniša Mihajlović.
U intervjuu za Antennu 3 Siniša je pojasnio kako ne zna ništa o tome. ''Ne znam odakle dolaze takve glasine. Naravno da mi prijaju ali prije svega bih morao da razgovaram sa ljudima iz Intera sa kojim imam još tri godine ugovora mada sam siguran da mi oni ne bi pravili problem. Bilo kako bilo, te glasine nemaju veze sa istinom. Iskreno, osjećam se spremnim da budem trener nekom timu u Seriji A. Da li to mogu bez Mancinija? O tome smo i ranije razgovarali i sigurno je da će mi taj rastanak teško pasti ali obojica znamo i svjesni smo da će se to, prije ili poslije desiti'', rekao je Mihajlović.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Stigli smo do osmine finala
Poznat poredak na Eurobasketu: Bh. košarkaši ostvarili drugi najbolji plasman u historiji
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Nije se ovom nadao