U prvom susretu grupe B rukometnog turnira za žene, ujedno i drugom susretu danas, Južna Koreja je uspjela doći do trijumfa nad reprezentacijom Španije.
Za Korejanke je odučujuće bilo prvo poluvrijeme koje su sjajnom igrom riješile u svoju korist sa 12:16. U drugom poluvremenu su uspjele da održe tu prednost te da na kraju zasluženo slave sa konačnih 27:31.
Najbolja u pobjedničkom timu ubjedljvo je bila Ryu sa 9 pogodaka, dok je Jo dodala 5 uz stopostotan procenat šuta. Kod Španije najbolja je bila Berenguer sa 7 pogodaka.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
On je po mnogima jedan od najboljih košarkaša na EuroBasketu
Kemal i Ajša su najponosniji roditelji na svijetu: Radili dan-noć da sinu plate treninge, a danas...
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Želju mu nije mogao ispuniti
Kramarić razočarao amatera sa Farskih Ostrva, imao jedno pitanje za Hrvata, odgovor je bio kratak
Ne stišava se bura u Srbiji