Rukometaši Srbije nisu uspjeli da se plasiraju u četvrtfinale Olimpijskih igara nakon što su u odlučujućem meču protiv Mađarske izgubili sa 26:23.
U posljednje kolo prve faze olimpijskog turnira reprezentacije Srbije i Mađarske su ušle sa istim brojem bodova (po dva), ali je Srbija imala nešto bolju gol-razliku pa je našim istočnim susjedima za prolaz dalje bio dovoljan i remi.
Ipak, Mađari su imali drugačije planove. U prvom poluvremenu, Srbija je bila bolja te je na poluvrijeme otišla sa rezultatom 9:11 u svoju korist.
Međutim u nastavku sjajna igra Mađarske koja je prvi put povela u 47. minuti (18:17). Do kraja su Mađari uspjeli da se odmaknu na tri razlike te su ubilježili vrijednu pobjedu koja im je osigurala prolaz dalje.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Kakve riječi teniske ikone