Marseille želi vratiti Spahića u Francusku

Kako pišu danas francuski mediji, Olympique Marseille počeo je pregovore sa Sevillom oko transfera kapitena fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Emira Spahića.

Klub sa juga Francuske nalazi se u potrazi za iskusnim stoperom, a izbor je pao na kapitena fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Emira Spahića, prvotimca Seville.

Spahić je već igrao u francuskoj Ligue 1, braneći boje Montpelliera, a Marseille ga namjerava vratiti u Francusku, gdje ga vide kao idealnog u stoperskom tandemu sa Kameruncem Nicolasom N'Kouloum.

Promo

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.