Iskusni bugarski napadač Dimitar Berbatov u narednim bi danima trebao potpisati za ruski nogometni klub Zenit iz St. Petersburga.
Britanski Metro piše kako je ruski klub spreman ispuniti zahtjev Berbatova od 110.000 funti sedmične plaće. U Zenitu vjeruju da će u narednim danima posao biti završen.
Berbatov je ranije nagovještavao svoj odlazak sa Old Trafforda, a bilo je jasno da će se odlučiti na taj korak nakon što je Manchester United doveo Robina van Persieja iz Arsenala.
Brojni klubovi su ovog ljeta bili zainteresirani za najboljeg strijelca u povijesti bugarske reprezentacije. Istaknut ćemo tek Queens Park Rangerse, Galatasaray i AC Milan.
Naravno, pomenuti klubovi nisu mogli osigurati visoka primanja za 31-godišnjeg Berbatova, koji je u United stigao 2008. godine iz Tottenhama za čak 30 miliona funti.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Nadamo se da će konačno dobiti dozvolu da sudi i bh. prvenstvo
Ademir Zurapović - lice dana! · Riječ, dvije...
Ne stišava se bura u Srbiji