Momčad iz Srebrenika dva puta vodila...
Drama u Orašju, Gradini i Širokom na kraju po bod
Nogometašima Gradine stadion Goal u Orašju bio je sretan, jer su uspjeli zaustaviti Široki Brijeg i doći do boda, no sekunde su ih dijelile od čitavog plijena.
Najbolju priliku za Gradinu u prvih 20-ak minuta imao je brzonogi Damir Smajlović, kada je pogodio stativu gostujućeg gola. Uzvratili su gosti s Pecare preko kapitena Šilića. I u trenucima kada je Široki preuzeo incijativu, Gradina je povela.
U 34. minuti strijelac je bio mladi Ermin Huseinbašić. U nastavku se Gradina zatvorila, te je čuvala svoju prednost, a iz kontri nastojala riješiti pobjednika.
Široki je krenuo još ofanzivnije u namjeri da dođe barem do poravnanja i jednog boda. I uspjeli su gosti. U 83. minuti, nakon kornera, rezervista Kordić pogađa za 1:1. Formalni domaćin, Gradina, nije odustao.
Krenuli su na sve ili ništa i u samoj završnici stigli do pogotka, činilo se, vrijedna nova tri boda. Rezervista Alen Turbić je pogodio za veliko slavlje domaćih nakon ubačaja Smajlovića. Ni Široki nije odustao...
Kada se činilo da tri boda pripadaju Gradini, njihova odbrana loše je reagirala, lopta došla do Roskama, koji iskosa s desne strane sjajno šalje loptu preko domaćeg golmana za konačnih 2:2 i podjelu bodova.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Napustio pripreme i vratio se u Bosnu i Hercegovinu
Transfer Mulahusejnovića u Sepahan propao, Iranci se nisu držali dogovora · Saznajemo
Mađarska u finalu SP
Srbi su možda kraljevi bazena, ali danas su sami sebe skupo koštali
Nevjerovatni Terzić završava sjajne poslove