Osmo kolo HNL-a

Rijeka u gostima bolja od Slaven Belupa

Ekipa Slaven Belupa propustila je danas priliku da zasjedne na prvo mjesto na tabeli nakon osam odigranih kola.

Konce im je pomrsila ekipa Rijeke koja je slavila sa 1:3.

Već nakon prvog poluvremena Rijeka je vodila sa 0:2, a golove su postigli Cesarec u 16. i Benko u 45. minuti. Samo pet minuta u nastavku je trebalo gostima da smanje na 1:2. Strijelac je bio Vugrinec. Ipak, prednost od dva gola, gostima u zadnjim momentima susreta vraća Močini.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Slaven Belupo je nakon ovog susreta ostao na drugom mjestu sa 18 bodova, dok je Rijeka sada šesta sa 12 bodova.