Nakon tri gola u italijanskoj Seriji A, Lazio ima isto toliko pobjeda, pa je trener Rimljana Vladimir Petković danas dao slobodno svojim igračima.
Lazio je jučer na gostovanju kod Chieva u Veroni slavio sa ubjedljivih 3:1, te je ove sezone za sada na stopostotnom učinku. Nažalost, u pobjedi Rimljana u Veroni nije učestovao reprezentativac Bosne i Hercegovine Senad Lulić, koji je povrijedio skočni zglog u pobjedi reprezentacije Bosne i Hercegovine nad Latvijom u Zenici.
Međutim, Lulić se vratio normalnom režimu treninga, bol u nozi je gotovo pa nestala, te će brzonogi igrač lijeve strane terena biti na raspolaganju treneru Petkoviću za utakmicu na White Hart Laneu, gdje u okviru Evropske lige Lazio gostuje Tottenhamu.
Petković će Tottenhamu najvjerovatnije suprostaviti formaciju 4-1-4-1, a Lulić bi trebao zauzeti mjesto lijevog beka, sa dosta ofanzivnih zadataka.
Luliću je ekipa Tottenhama ostala u jako lijepom sjećanju. Igrajući za švajcarski Young Boys, Lulić je bio strijelac u utakmici protiv Tottenhama prije dvije godine, a tu je utakmicu tada gledao selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Safet Sušić, koji je potom pozvao Lulića u reprezentaciju, nakon čega je postao nezamijenjivi član prvog tima.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica
Opći haos nastao u Srbiji zbog promjene stadiona za utakmicu sa Albanijom: "Za sve je kriv Vučić..."
To će biti dan za pamćenje