U prijateljskom susretu velikih južnoameričkih rivala Brazil je sinoć savladao Argentinu sa 2:1.
U ovom susretu za reprezentacije su nastupali samo igrači koji igraju u domaćim ligama, a već 3. oktobra biće upriličen revanš.
Argentinci su bolje otovorili susret i preko Martineza su u 20. minuti stigli do prednosti, no samo pet minuta kasnije Paulinho je istu poništio, da bi Neymare u 90. minuti iz jedanaesterca donio pobjedu Brazilu.
Prijateljska utakmica:
Brazil - Argentina 2-1 (Paulinho 25, Neymar 90 - 11m / Martinez 20)
Promo
Turniri u Bijeljini i Šamcu privukli brojnu publiku
Vikend u znaku futsala i basketa uz podršku Mozzarta
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Raskid ugovora na stolu
Krah karijere najvećeg talenta Hrvatske: "Ti nam više ne trebaš"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Nije završio ni u protokolu