Ring Sport se od 1993. godine bavi proizvodnjom opreme za borilačke sportove, a od 1999. godine uvozom i prodajom opreme za fitnes. Što se tiče borilačke opreme (džakovi za boks, strunjače, rukavice...) stvorili su najpoznatiji brand na tržištu Srbije, ali i šire. Proizvodi su jako kvalitetni i po nevjerovatno niskim cijenama.
„Naše džakove koriste i doajeni našeg javnog života Zdravko Čolić, Emir Kusturica... Takođe, i naši najpoznatiji biznismeni, političari, estradne zvijezde, i naravno obični građani. Sarađivali smo sa humanitarnim organizacijama Acdi Voca iz Amerike, njemačkim Helpom...", ponosno ističu iz Ring-a.
Paralelno sa rekvizitima za borilačke sportove, Ring u ponudi ima i opremu za fitnes koja je u ekspanziji na prostorima Srbije. Pod opremom za fitnes, podrazumjevaju se rekvizite za kućno vežbanje - sobne bicikle, trake za trčanje, stepere, gladijatore, klupe, vesla... I na ovom planu Ring ima ubjedljivo najniže cijene i dobre reference.
KONTAKTI:
Ring Sport d.o.o.
Mislođin, Kovančina I do 19
11 500 Obrenovac
Srbija
Tel: ++ 381 11 870-1500
Fax: ++ 381 11 870-1500
GSM: ++ 381 63 222 494
E-mail: ring@verat.net
Web: www.ringsport.co.yuRing proizvodi u Srbiji se mogu pronaći u Intersportu-Delta sportu, Robnim kućama Beograd, Reflexu..., a pojavljivanjem na 34. Sajmu sporta u Sarajevu, iz Ringa najavljuju i „prodor" na bh. tržište.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Spektakularna pojačanja na Anfieldu
Niko im ništa neće moći, stvaraju se najmoćniji Redsi ikad - Krenuli su po dvije zvijezde
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Govorio je i Amar Beganović
Zekić uoči europskog izazova: "Ja ne odlučujem o transferima, naš teren bi trebao biti prednost"
Potvrdio i Fabrizio Romano
Chelsea ne namjerava stati sa pojačanjima - Krenuli su po kapitalno pojačanje u zadnjoj liniji!
Pojačanja još pristižu