Ademar poražen sa 33:31

Rukometna LP: Dva gola Vražalića u porazu od Partizana

U susretu trećeg kola grupe A rukometne Lige prvaka, ekipa Partizana je savladala Ademar Leon rezultatom 33:31.

Tokom cijelog meča momčad Partizana je držala konce u svojim rukama, a samo na početku druge četvrtine Ademar je uspio doći do poravnanja, koje nije dugo trajalo.

 

Srbijanska momčad je dodala gas u posljednjih 7-8 minuta, napravivši razliku od tri gola, koju ekipa našeg Faruka Vražalića nije uspjela sustići, a meč je završen rezultatom 33:31.

 

Mitrović je bio najbolji strijelac u dresu Partizana pogodivši osam puta, dok je Campos s druge strane pogodio jedanaest puta. Treba dodati i to da je Vražalić dva puta bio strijelac. 

 

Osim meča Partizana i Ademara, odigrana su još tri susreta:

 

Kielce Vive - Gorenje Velenje 30:24

St. Petersburg - Chambery Savoie 31:27

Barcelona - Dinamo Minsk 25:24

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.