Svoj jubilarni hiljaditi meč od postojanja Saveza, Brazil je odigrao protiv Kolumbije, a na kraju pobjednika nije bilo 1:1.
Odlično prvo poluvrijeme obilježilo je nekoliko dobrih prilika na obje strane, a najbolju je imao Kaka koji je pogodio prečku. Ipak, u 44. minuti Cuadrado je pogodio za vodstvo Kolumbije od 1:0, što je bio rezultat poluvremena.
U nastavku je u 64. minuti Brazil stigao do poravnanja. Neymar je lijepim golom izjednačio na 1:1, da bi nakon toga brazilski napadač propustio veliku priliku da donese Kariokama pobjedu. Nakon dosuđenog penala Neymar je preuzeo odgovornost, ali je šutirao daleko preko gola, te se propisno obrukao. Do kraja golova nije bilo, te je ostalo 1:1.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Velika vijest iz Splita
A sada spektakl: Riješena je sudbina Ante Rebića, našao je pravo mjesto za renesansu?!
Donatorska večer FK Velež
Vatromet i bakljada na Starom mostu obilježili Crvenu noć u Mostaru
Simanić se osjeća izdanim