Zvijezda Real Madrida Cristiano Ronaldo izabran je za najseksipilnijeg sportistu svijeta za 2012. godinu.
Portugalski fudbaler superiorno je pobijedio u anketi koju je sproveo magazin People, te je bio jedini fudbaler u top 10.
Iako njegova ekipa na tabeli zaostaje za Barcelonom velikih osam bodova, iako je njegova reprezentacija samo remizirala protiv slabašnog Gabona, Ronaldo ima zbog čega biti zadovoljan, izgleda bolje od svih!
Ronaldo je ponio titulu ispred tenisera Andya Murraya, plivača Ryana Lochtea, košarkaša LeBrona Jamesa i NFL quarterbacka Tima Tebowa.
Promo
Oko 150 učesnika čistilo deponiju, izletište i planinarilo
Mozzart podržao ekološku akciju u Zabrđu kod Viteza
Naše mjesto za sve
Otvoren renovirani veliki Bingo Stup
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sprema se spektakl
Srbiju 'potresla' vijest o Nikoli Jokiću - Ono što se priča djeluje nerealno
Tužan dan i velika tragedija za sve Delije
Potresni snimak stigao iz Srbije: Milovanović je brzo prebačen hitnom, ali pomoći nije bilo
Evo šta je poručio selektor BiH
Barbarez: "Prvo poluvrijeme je bilo najbolje otkako sam ja selektor, ovo je put kojim trebamo ići"
Na kraju utakmice protiv Austrije
Igrači Bosne i Hercegovine nisu pozdravili BH Fanaticose, uslijedila je burna reakcija!
Mora se to promijeniti
Kakav šamar Nikoli Jokiću, više neće moći da...
Oduševio po ulasku u igru