Mario Balotelli odustao je od tužbe protiv svog kluba Manchester Citya.
City je kaznio Balotellija sa 340.000 funti zbog nediscipline, a italijanski je napadač odlučio tužiti City. Međutim, nakon konsultacija, Balotelli je odustao od tužbe.
"Mario Balotelli je odlučio da prihvati kaznu koju mu je izrekao City i povukao je svoju tužbu, koja je trebala biti razmatrana danas na sudu Premier lige", navodi se u saopštenju Manchester Citya.
"Mario će biti na raspolaganju menadžeru za sve predstojeće utakmice", dodaje se u saopštenju.
Promo
Oko 150 učesnika čistilo deponiju, izletište i planinarilo
Mozzart podržao ekološku akciju u Zabrđu kod Viteza
Naše mjesto za sve
Otvoren renovirani veliki Bingo Stup
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici
Legenda šokirala naciju - Nikola Jokić više ne igra za Srbiju?
Nakon poraza od Austrije
Demirovića navijači ostavili bez teksta: "Ovo nikad nisam doživio, uspjeli smo prepasti Austriju"
Dao svoje viđenje utakmice
Esmir Bajraktarević nakon poraza od Austrije: "Nismo bili sretni i to je fudbal"
Bivši omladinski reprezentativac BiH
Tarik Biberović spremno čeka dres Turske: "Ponosan sam na svoju braću"
Za njega više nema mjesta u klubu