Sada već bivši igrač sarajevskog Željezničara Zajko Zeba, privukao je mnogo pažnje u susjednoj Hrvatskoj nakon što je potpisao za Split.
Tako se prema tvrdnjama magazina dnevnik.hr, nakon realizacije ovog transfera čelni čovjek Dinama Zdravko Mamić "uhvatio za glavu", budući da je već dva puta jedan od najboljih igrača BH Telecom Premijer lige bio jako blizu dolasku na Maksimir.
"Odmah sam se uklopio u ekipu. Atmosfera je izvrsna u klubu i oko kluba, tako da očekujem da ću i opravdati to što ste rekli, da sam pojačanje", kazao je bh. internacionalac, kratko objasnivši razlog odlaska iz Željezničara:
"Možda sam i ja malo karakteran, tako da nije mi svejedno ako mi neko nešto kaže. Nisam mogao da šutim", priznao je.
Zeba se osvrnuo na svoju epizodu, koju je okarakterisao kao uspješnu, prije svega što je na taj način riješio egzistenciju. Ipak, boravak u Hrvatskoj je puno bolji zbog blizine, klime, jezika i još mnogo toga.
Za kraj razgovora, novinar Dnevnika.hr je upitao Zebu da li je probao splitske ćevape, na šta je dobio odgovor:
"Nisam, mislim da i nemam namjeru probati u Splitu ćevape, poslije Sarajeva. Ipak i poznati smo po ćevapima, a ovdje ću sigurno probati morske plodove i ribu", iskreno je odgovorio bivši miljenik navijača Željezničara.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Nova sjajna ponuda za Srbina
Ovog čovjeka pare baš hoće - Luka Jović dobio još jednu 'ludu' ponudu!
Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Kakve riječi teniske ikone