Rukometaši Njemačke savladali su selekciju Crne Gore rezultatom 29:21 u susretu grupe A Svjetskog prvenstva.
Igrali su Crnogorci jako dobro do 20 minute i vodstva 8:7, a tada Nijemci prave seriju 5:0, te prelaze u vodstvo. Ipak, na odmor su otišli sa samo dva gola prednosti 13:11.
Došli su Crnogorci do izjednačenja u nastavku. Nakon rezultata 14:14, uslijedila je nova serija Nijemaca od 7:0, koja je i riješila pobjednika u ovom susretu. Na kraju je Njamačka upisala sigurnu pobjedu od osam golova prednosti.
Klein i Theuerkauf su sa po četiri gola bili najefikasniji u slekciji Njemačke, dok je kod Crnogoraca ponovo Fahrudin Melić bio najefikasniji sa sedam golova.
Katar je u grupi B stigao do prve pobjede, a ubjedljivo su savladali Čile 31:23.
Sahbi Aziza je u pobjedničkom timu bio najefikasniji sa osam golova, a kod Čilea Feuchtmann je postigao pet golova.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nije se dugo čekalo na reakciju