Selektor našeg nacionalnog tima, Safet Sušić sutra će objaviti imena igrača na koje računa za prijateljski susret sa Slovenijom.
Na njegovom spisku naći će se 20 igrača, a novo ime je fudbaler Željezničara, Josip Kvesić.
Ovu informaciju za SportSport.ba potvrdio je i selektor našeg nacionalnog tima, Safet Sušić.
"Sutra će biti objavljen spisak no nema se šta kriti. S obzirom da smo ostali bez Sejada Salihovića, poziv je dobio mladi fudbaler Željezničara, Josip Kvesić. Pratim ga već duže vrijeme kao i moji saradnici. Mislimo da na poziciji koju igra može odgovoriti zadatku i zbog toga je pozvan", istakao je Sušić za SportSport.ba i dodao:
"Što se tiče ostalih imena, nećemo mnogo eksperimentisati. Za to u ovom trenutku nema potrebe. U posljednje vrijeme dobro igramo i imamo dobre rezultate pa ne vidim razlog zbog kojeg bi eksperimentisali. Na spisku neće biti Misimovića kao ni Ibrahima Šehića koji u ovom trenutku praktično nema kluba. Imamo dva golmana i njegov izostanak neće nam praviti probleme".
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Upisali ubjedlji poraz
Srbija "razbijena" na otvaranju Svjetskog prvenstva i to od autsajdera!
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Pomogao mu kada je bilo najteže
Mamić otvoreno o čovjeku iz BiH koji mu je dao 22 miliona: "Da mu sutra zatreba, sve bih mu dao"
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici