Oscar Pistorius (26) upucao je svoju djevojku i to, navodno, zamijenivši je sa provalnikom.
Južnoafrički mediji otkrivaju da je šestostruki paraolimpijski pobjednik upucao djevojku Reevu Steenkamp tako što je kroz kupaonska vrata ispalio četiri hica u glavu, prsa i ruku.
Pistorius će danas izaći pred sud u Pretoriji, a policija u javnost ne izlazi s detaljnijim informacijama, ali bi se u narednih nekoliko sati moglo puno toga otkriti.
Njegova 30-godišnja djevojka manekenka ubijena je 9-milimetarskim pištoljem, kojeg je u kući držao Pistorius.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Nije bilo nimalo ugodno