Kapiten Redsa pred Zenit
"Uvijek se naježim kad čujem You'll Never Walk Alone"
Kapiten i legenda Liverpoola, Steven Gerrard, izjavio kako se i nakon toliko godina igranja na Anfieldu uvijek naježi kad sa tribina čuje himnu "You 'll never walk alone".
On je za klupski sajt Redsa govorio o predstojećoj utakmici Evropkse lige sa Zenitom, ali je posebno istakao koliko mu znači himna koju navijači Liverpoola pjevaju.
"Himna mi sada mnogo više znači nego kada sam prvi put istrčao na teren. Tek kad postaneš stariji shvatiš koliko himna znači navijačima i klubu. Ovaj put i buka mora da bude velika. Mnogi igrači i menadžeri se uplaše zbog atmosfere na našem stadionu", rekao je Gerrard, koji vjeruje u prolaz protiv Zenita iako imaju minus od dva gola iz prvog susreta.
"Neka dođu što ranije i naprave veliku buku. Tako će nam olakšati posao. Znamo da možemo da očekujemo veliku buku, strast i posvećenost. Oni imaju veliki uticaj na meč. Oni su naš 12. igrač i ovo je situacija kada su nam potrebniji nego ikada, naročito posle ovakvog rezultata u prvom meču", dodao je Gerrard.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica