Prvi meč nedjeljnog dijela programa 27. kola francuske Ligue 1, odigrale su momčadi Bresta i Lyona, a nakon 90 minuta utakmice, rezultat je glasio 1:1.
Domaćini su u ovaj susret ušli u dosta podređenijem položaju, s obzirom na to da su se nalazili na 15. poziciji sa svega 28 bodova, dok su Lavovi duvereno držali drugu poziciju sa velikim 51 bodom.
Ipak, nije to omelo Brest da pruži sjajnu partiju, pa je već nakon osam minuta igre na semaforu pisalo 1:0. Strijelac vodećeg pogota za domaće je bio Kamel Chafni.
Početak drugog poluvremena je donio poravnanje rezultata, s tim da je i ovaj gol bio djelo igrača Bresta. Naime, Tripy Makonda je nespretno u 53. minutu susreta poslao loptu u svoju mrežu, te postavio tako konačnih 1:1.
Ligue 1, 27. kolo
Brest - Lyon 1:1 (Chafni 8 / Makonda 53)
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Prisutnima se obratio i Vrabac
Nurkić nakon poraza od Španije: "Nismo umorni, možemo igrati tri dana - nije nikakav problem"
Mijenja stručni štab