HNL, 23. kolo

Istra iznenadila Hajduk na Poljudu

Nogometaši Istre iz Pule iznenadili su Hajduk na Poljudu u susretu 23. kola HNL-a.

Istra je u Splitu povela nakon nešto više od pola sata igre. Mislav Anđelković je proigrao Hrvoja Milića, a ovaj matirao Blaževića za 1:0 u korist gostiju.

Hajduk je u 42. minuti ostao s igračem manje, kad je sudac Batinić pokazao crveni karton Franku Andrijaševiću. Uspjeli su "bili" poravnati u 68. minuti, kada je Vuković izborio penal, a onda isti realizirao za 1:1.

Devet minuta prije kraja gosti su ponovo poveli i tako stigli do velika tri boda. Aganović je proigrao Budicina, koji je postavio konačan rezultat.