Italijanski napadač Milana, Mario Balotelli, suspendovan je na tri utakmice zbog vrijeđanja suca na meču s Fiorentinom u prošlom kolu.
Milan je u Firenci u subotu remizirao s Fiorentinom (2:2). Rossoneri su imali dva gola prednosti, ali su Vioke iz dva penala stigle do boda.
Nimalo zadovoljan sudačkim odlukama nije bio Balotelli, koji je verbalno krenuo u obračun sa sucem, ali i sa nekoliko igrača Fiorentine. Stigla ga je, očekivano, oštra kazna Disciplinske komisije Italijanskog nogometnog saveza.
Balotelli je dobio zabranu igranja na tri utakmice, te će propustiti okršaje s Napolijem, Juventusom i Catanijom. Balotelli ima pravo nastupa žalbe na odluku.
Promo
U novoj opremi do novih pobjeda
OFK Vida iz Gradačca uz Mozzart do višeg ranga
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sprema se spektakl
Srbiju 'potresla' vijest o Nikoli Jokiću - Ono što se priča djeluje nerealno
Svjetsko prvenstvo
Senzacija Srbije - Pregazili su svjetsku silu i izborili osminu finala!
Emin Sefershaev morao kući
Ogroman skandal, Hrvati protjerali prvaka iz države: "Napustio je Hrvatsku s osmijehom"
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije