Nekadašnji napadač Real Madrida, Emilio Butragueno je priznao kako će njegova ekipa morati dobro da se pomuči da savlada Borussiju Dortmund.
Ove dvije ekipe su se dva puta sastale u grupnoj fazi Lige prvaka. U Madridu je bilo neriješeno, dok su Milioneri slavili na svom terenu.
"Čast nam je da igramo u polufinalu jednog ovako velikog takmičenja. Što se Borussije Dortmund tiče, moram reći da smo se sreli dva puta ove sezone i nismo uspjeli da ih savladamo", rekao je Butragueno dodavši:
"Biće ih teško izbaciti, ali radujemo se finalu na Wembleyu o kom svi sanjamo".
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Novi poraz 'Psihopate'