Talijan Paolo Di Canio rekao je kako mu je nakon teške sedmice od imenovanja na poziciju menadžera Sunderlanda pismo podrške poslao Alex Ferguson.
Di Canio je bio na udaru javnosti zbog svoje fašističke prošlosti, a Talijan je dane koji su iza njega opisao kao "potpuno ludilo"
Trener Crnih mački priznao je da mu je mnogo značila podrška od kolega trenera.
"Želim se zahvaliti navijačima na podršci. Imao sam fantastičnu podršku i od drugih trenera, kao što su Brendan Rodgers, Harry Redknapp i Alan Pardew. Fergie mi je poslao pismo. Potpisao ga je, to je prekrasno," rekao je Di Canio i dodao:
"Napisao je da voli moje shvatanje igre. Činjenica da je pratio moju karijeru je velika čast za mene. To pismo mi je bila velika inspiracija. Uokvirio sam ga," rekao je Di Canio.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Onda je shvatila da nije realno