Ekipa Lazija će se danas sastati sa Bolognom u okviru 35. kola Serije A, a uoči ove utakmice iz Rima stižu dobre vijesti.
Naime, trener Vladimir Petković u ovom duelu računa na našeg reprezentativca, Senada Lulića koji se oporavio od povrede.
Corriere dello sport navodi kako je strateg rimske ekipe uoči duela sa Bolognom uigravao formaciju 4-4-2, a gotovo je sigurno da će Lazio zaigrati sa Kloseom i Floccarijem u vrhu napada.
Lulić je prije povrede igrao u zaista odličnoj formi te se svakako očekuje da do kraja sezone bude od velike pomoći svom klubu koji se uoči današnje utakmice nalazi na osmom mjestu na tabeli.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
S usana im se moglo pročitati šta govore
Dok je Modrić ležao na terenu ono što su uradili Jovetić i Savić je zgrozilo sve na Maksimiru!
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Pomogao mu kada je bilo najteže
Mamić otvoreno o čovjeku iz BiH koji mu je dao 22 miliona: "Da mu sutra zatreba, sve bih mu dao"
Na Marakani milioni, ali...