Rafael Benitez je odveo Chelsea do osvajanja titule u Evropskoj ligi ove sezone, a iako je gotovo izvjesno da Španac neće ostati na klupi Plavaca, on očekuje da će tim sa Stamford Bridgea na ljeto potrošiti 100 miliona funti na pojačanja.
U razgovoru za španski radio istakao kako će Chelsea biti mnogo jači u narednoj sezoni, te da će nekoliko pojačanja biti dovedeno u klub.
"Chelsea će biti mnogo bolji naredne sezone jer će potrošiti 100 miliona funti, te će dovesti tri ili četiri nova igrača. Imaju sjajne mlade igrače poput Mosesa, Hazarda, Oscara i oni konstantno napreduju, a imaju zaista veliki potencijal", rekao je Benitez.
Benitez je na klupi ove sezone naslijedio Roberta Di Mattea, te je Plavce odveo do titule u Evropskoj ligi.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Skromni dečko šuti i radi
"Emirov mali" ispisao historiju Barcelone - S Balkana je lansirano još jedno sportsko čudo!
Ne računaju na njega
Crvena zvezda pokazala izlazna vrata 'najvećoj prevari' - Koferi su mu već spremni
Bh. sudija na udaru Francuza
Irfan Peljto na nezapamćenom udaru, poznata lica bez dileme: "Ovo što je uradio je sramota"
Upisali ubjedlji poraz
Srbija "razbijena" na otvaranju Svjetskog prvenstva i to od autsajdera!
Nakon poraza od Austrije