Španski napadač, Fernando Torres odbacio je navode medija da će svoju karijeru nastaviti u redovima Barcelone te je istakao kako pod vodstvom Josea Mourinha želi postati najbolji napadač svijeta.
Napadač Chelseaja je u London stigao iz Liverpoola za 50 miliona funti te se u pojedinim fazama borio sa efikasnošću.
"Želim ispoštovati svoj ugovor. Želio bih da ponovo budem najbolji napadač na svijetu. Nema boljeg mjesta za to od Chelseaja na čelu sa Mourinhom", rekao je Torres dodavši:
"Joseove riječi me motivišu. Kažu da ne želi razgovarati sa igračima koji su na Kupu konfederacija sve dok ovo takmičenje ne završi. Srest ćemo se uskoro i on će mi reći šta misli o meni i mojoj situaciji i ja ću mu kazati svoje mišljenje. Njegovi trofeji i dostignuća govore sami za sebe."
Španac se potom kratko osvrnuo na interes Barcelone za njegove usluge.
"Uvijek je lijepo čuti da vas želi klub poput Barcelone, ali je planiram o
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ništa od Evropske lige