Manchester United odbio je dvije ponude Chelsea za Waynea Rooneya, ali je Englez uvjeren da će ovog ljeta napustiti klub, pa je svojim saigračima već saopštio kako odlazi.
Rooney ne želi produžiti saradnju sa sadašnjim klubom jer je nezadovoljan statusom koji uživa kod Davida Moyesa. Ipak, u Manchester Unitedu insistiraju na njegovom ostanku. Rooney je odigrao samo jednu utakmicu u predsezoni a kao razlog izostanka navedena je povreda.
Propustio je i jučerašnju utakmicu posvećenu Riu Ferdinandu, a od četvrtka trenira sa rezervnom ekipom.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Kako su završili, tako je počelo