Evropska liga, grupa B

Dinamo poražen u Zagrebu, PSV u Eindhovenu

Nogometaši Čornomoreca slavili su na Maksimiru protiv Dinama u prvom susretu grupne faze Evropske lige.

Ukrajinci su se pokazali kao nezgodan potivnik za mnoge ekipe, pa tako i za Modre. Iako je Dinamo imao 1:0 na poluvremenu golom Fernandesa, u nastavku preokret.

Prvo je u 62. minuti Antonov izjednačio rezultat, a onda Dj Djedje samo tri minute kasnije pogodio za slavlje gostiju za velika tri boda.

PSV je razočarao svoje navijače u Eindhovenu, izgubivši od bugarskog Ludogoreca s 0:2. Bezjak i Misidjan su zabijali u posljednjih pola sata za trijumf gostiju.