Chelsea je proteklog vikenda sa 2:0 slavio na gostovanju kof Hulla, a nakon što je po 209. put sačuvao svoju mrežu u dresu londonski Plavaca Petr Cech je ušao u klupsku historiju.
"Clean sheet"-om u duelu protiv Hulloa češki golman srušio je rekord po broju susreta u kojem nije primio gol u dresu tima sa Stamford Bridgea. Pa rekord je do ovoga vikenda držao legendarni Peter Bonetti koji je dres Chelseaja nosio početkom 60ih i 70ih godina proteklog stoljeća.
Kada je riječ o Premier ligi češkog čuvaru mreže nestaje još 19 utakmica bez primljenog gola kako bi na prvom mjestu pretekao legendarnog Davida Jamesa.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Prate njegove partije na početku sezone
Austrijanci u strahu od bh. reprezentativca koji nije igrao u San Marinu: "Potezom sve završava"
Ovo bi bila prava bomba