Barceloni samo bod u duelu sa Levanteom
Martino: Biće još iznenađenja do kraja prvenstva
U okviru 20. kola Primere Levante i Barcelona su podijelili bodove (1:1), a trener katalonske momčadi Gerardo Martino nakon susreta priznao je da njegovi izabranici nisu zaslužili pobjedu.
"U prvoj poluvremenu nismo imali dubinu, dok su igrači Levantea bili fizički moćniji. U drugom poluvremenu se taj odnos malo promjienio", nakon susreta je istakao Martino.
"Do kraja prvenstva ima još 18 kola i siguran sam da će biti još mnogo iznenađenja", dodao je trener Barcelone.
Promo
U novoj opremi do novih pobjeda
OFK Vida iz Gradačca uz Mozzart do višeg ranga
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sprema se spektakl
Srbiju 'potresla' vijest o Nikoli Jokiću - Ono što se priča djeluje nerealno
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Ne računaju na njega