Portovi nogometaši razbili su Setubal s 3:0 u pretposljednjem susretu 16. kola portugalske Primeire...
Nakon što je Benfica ranije slavila protiv Maritima i otišla na plus šest, bilo je jasno da će Porto bez ikakvih kalkulacija ući u duel sa Setubalom.
Krenuli su domaći nogometaši agresivno od prve minute, pa su već u 11. poveli i to preko svog najboljeg igrača/strijelca, Kolumbijca Jacksona Martineza.
Na 2:0 povisio je Varela u 35. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Eduardo tri minute prije kraja utakmice.
Porto je sada trećeplasirani sa 36 bodova, Sporting ima bod, a vodeća Benfica tri boda više. Upravo Benfica je u prošlom kolu bila bolja od Porta sa 2:0, što je bio drugi poraz plavo-bijelih u ovoj sezoni.
Primeira, 16. kolo:
Porto - Setubal 3:0 (Martinez 11, Varela 35, C. Eduardo 87)
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Nemile scene nakon završetka meča