Derbijem velikih rivala Newcastle Uniteda u Sunderlanda otvoreno je 24. kolo engleskog Premiershipa, a u istom terminu su igrali još West Ham United i Swansea.
Newcastle je na St. James Parku doživio težak poraz od Sunderlanda 0:3. Gosti su pola posla odradili u prvih pola sata kada su golovima Fabija Borinija i Adama Johnsona imali prednost od dva gola. U nastavku utakmice je Colback samo potvrdio veliku pobjedu.
Tim Alana Pardewa je izgubio najboljeg igrača Yohana Cabayea, koji je otišao u PSG, dok zbog povrede niej bilo kapitena Fabricija Coloccinija. Bez dva najbolja igrača jednostavno ne ide.
U drugoj utakmici West Ham je na Upton Parku sa 2:0 bio bolji od Swanseaja. Kevin Nolan je golovima u 27. i 45. minuti donio veliku prednost Čekićarima, a gosti nisu uspjeli iskoristiit ni igrača više nakon što je Andy Carroll u 59. minuti zaradio crveni karton.
Newcastle United 0-1 Sunderland (Goal pen... by all-goals
Adam Johnson goal - newcastle united 0-2... by GoalsArenaa
Goal Colback - Newcastle United 0-3 Sunderland... by beingoal1
West Ham United 1-0 Swansea City (Goal Kevin... by all-goals
Kevin Nolan goal - west ham united 2-0 swansea... by GoalsArenaa
Promo
Adrenalinski spektakl privukao brojne učesnike i publiku, trčao i gradonačelnik
Bihać - grad adrenalina i izazova: Mozzart podržao prvu OCR SpectRun trku
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Press konferencija Hrvatske
Dalić zbog njih godinama trpio kritike, a večeras je dočekao najslađu osvetu: "Meni je to svetinja"
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Ne računaju na njega