Raspoloženje na treningu Real Madrida nakon pobjede od 2:0 u gradskom derbiju protiv Atletico Madrida u okviru prve utakmice Kupa Kralja je na viskom nivou.
Na samom početku današnjeg treninga igrači Kraljeva igrali su popularne "ševe", a Cristiano Ronaldo, koji je u susretu sa Jorgandžijama proslavio svoj 29. rođendan, tokom igre napravio nevjerojatan potez.
Kraljevski klub u odličnom raspoloženju iščekuje utakmicu 23. kola španske Primere protiv Villarreala na Santiago Bernabeuu.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Ubrzo će ipak sve biti kako treba