Ljubav prema omiljenom fudbalskom klubu nekada ljudi nastoje dokazati na razne načine, a jedna od najpopularnijih su svakako tetovaže kojima oslikavaju svoje tijelo.
Ipak, jedan navijač Manchester Cityja u tetoviranju je otišao korak dalje. Neimenovanog navijača Građana kojeg vidite ne slici "uhvatili" su aparati fotoreportera koji su slikali na utakmici Premiershipa između Manchester Cityja i Stoke Cityja, a jasno je da im pažnju nije privukao zbog svoje brade.
Naime, ovaj vatreni ljubitelj ekipe sa Etihada jasno pokazuje svoju privrženost klubu i to čini ne samo na dan utakmice šalom i jaknom, već svakodnevno, i to tetovažama na svojoj glavi! Šampionski trofej iz 2012. godine, ime kluba, grb Manchester Cityja i Plavi mjesec poruke prekrivaju njegovu upečatljivu glavu.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške riječi trenera Crvene zvezde
Vladan Milojević nije muški podnio ispadanje: "Ako Evropi treba seljačka ekipa, evo je"
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Evo šta je poručio grčki reprezentativac
Antetokounmpo pohvalio Bosnu i Hercegovinu i otkrio razlog poraza od Zmajeva
Već ga obožavaju u Milanu
Kakav je to majstor: Modrić je uzeo loptu, a nekoliko sekundi kasnije...
Stuttgart prošao dalje u DFB Kupu