Scolari dobio otkaz u Chelsea

Adnan Beganović
Teme:

Luis Felipe Scolari danas je razriješen dužnosti trenera Chelseaja. Ovu odluku danas je donijela uprava londonskog kluba nakon niza katastrofalnih rezultata. 

Brazilski stručnjak ipak nije uspio u svojoj misiji. Čelni ljudi Chelsea danas su na sastanku dali neopozivi otkaz dojučerašnjem strategu kluba.

Ova vijest potvrđena je na službenim internet stranicama kluba. Klub još nije našao novog trenera, a u narednom periodu Chelsea će sa klupe predvoditi Ray Willikins, dojučerašnji pomočnik Scolarija.

Engleski klub trenutno se nalazi na četvrtom mjestu Premiershipa, a u posljednje vrijeme Chelsea je pružala loše partije, pa je razlaz kluba i Scolarija bio neminovan.

 

Promo

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.