Liverpool će vratiti Pepa Reinu sa posudbe iz Napolija, javljaju čelnici kluba sa Anfielda.
Agent španskog golmana Manuel Garcia Quillon potvrdio je da će se njegov klijent vratiti u bivši klub, te istakao da se Reina ne boji konkurencije i borbe za 'jedinicu'.
"Znam da kruže glasine o budućnosti Pepa Reine. Ja vam mogu reći da će Pepe braniti za Liverpool u narednoj sezone i tako ćemo ispoštovati ugovor sa Liverpoolom koji je na snazi", ekao je Quillon.
Reina je u svojoj karijeri sakupio preko 350 nastupa za Liverpool u svim takmičenjima a mjesto na golu tima sa Anfielda izgubio je dolaskom Mignoleta iz Sunderlanda koji je postao prvi golman.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Obzirom na cijelu situaciju
Sergej Jakirović bez dlake na jeziku poslao poruku svima u Hull Cityju!
Ovo će mu napraviti ogroman problem
Xabi Alonso saznao užasne vijesti: Velika zvijezda tri mjeseca van terena, propušta 17 utakmica!
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva