Kreativni španski igrač veznog reda David Silva produžio je ugovor s Manchester Cityjem.
Čelnici engleskog prvaka malo po malo rješavaju statuse svojih igrača. Novi ugovor potpisao je s klubom i Silva.
On će prema novom ugovoru za Građane biti vezan do ljeta 2019. godine.
“Od onoga trenutka kada sam došao u klub, osjećao sam se kao da mi je ovo drugi dom. Jednostavno, ispunjen sam, osobno i profesionalno i zašto ne bih ostao u ovoj momčadi, koja je fantastična i koja osvaja trofeje?”, izjavio je Silva za službenu stranicu Cityja, dodavši:
“Tijekom četiri posljednje godine postigli smo mnogo toga zajedno. City je postao dominantan u Engleskoj i sada, kada pogledam svlačionicu, ne vidim razlog zašto ne bismo bili najbolji tim na svijetu”.
“Hvala divnim navijačima koji su me uvijek podržavali, pa sam i zbog njih odlučio da produžim ugovor”, dodao je bivši igrač Valencije.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Legenda Uniteda o nekad velikom rivalu
Veliki Wayne Rooney otvorio oči ljudima iz Manchestera, razlog je Edin Džeko: "Ne dobija priznanje"
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
To će biti dan za pamćenje