Polivanje ledenom vodom postao je globalni fenomen, ali čest je slučaj da pojedinci izazivaju ličnosti s kojima nisu u najboljim odnosima.
Tako je nekadašnji italijanski defanzivac Marco Materazzi izazvao Zinedinea Zidanea, čovjeka s kojim je imao sukob u finalu Svjetskog prvenstva u Njemačkoj 2006. godine.
Materazzi je nosio Zidaneov dres iz vremena dok je čuveni Francuz nastupao za torinski Juventus, ali ga je skinuo pred polivanje vodom, te je ostao u svom dresu, kojeg je nosio u Interu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Kakve riječi teniske ikone