Trener Rome Rud Garcia smatra ekipu Juventusa najvećim favoritom za osvajanje nove titule prvaka Italije.
Iako mnogi stručnjaci smatraju ekipu Rome najvećim favoritom za naslov prvaka, francuski stručnjak na klupi Vučice vjeruje kako Juventus ipak glavni favorit za četvrti uzastopni Scudetto
"Želimo napraviti što je moguće bolji rezultat. Juventus je osvojio zadnja tri naslova, nisu prodavali igrače, a doveli su Moratu i Evru. Mislim da su oni i dalje najveći favoriti za naslov. Napoli je također jak, a tu su uvijek Inter i Milan. Vjerujem da je pred nama zanimljiva sezone", rekao je Garcia.
Roma je novu sezonu otvorila pobjedom od 2:0 nad Fiorentinom...
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Analiza bivšeg napadača