Kup BiH, osmina finala

Hat-trick stopera Radeljića, Zrinjski očekivano prošao

Zrinjski je očekivano, rezultatom 4:1, savladao Slogu iz Ljubuškog u revanšu osmine finala Kupa.

Zrinjski je protiv niželigaša u prvom meču slavio s 3:2, te je danas samo ovjerio prolaz uvjerljivom pobjedom.

Plemići su imali incijativu, ali je Sloga imala više šansi u prvih 45 minuta. I kada Ljubušaci nisu iskoristili neke svoje stopostotne šanse, stigla je kazna u 44. minuti.

Stoper Ante Radeljić je pogodio za 1:0. Stoper domaće momčadi je danas briljirao, a u nastavku je još dva puta tresao mrežu gostiju.

U 54. minuti je Radeljić udvostručio prednost Zrinjskog, a deset minuta kasnije povisio je na 3:0. Jeličić je postigao utjehe vrijedan gol za Slogu. Kordić je postigao prelijep gol lob udarce, za konačnih 4:1.

Zrinjski - Sloga 4:1 (Radeljić 43, 54, 64, Kordić 88/ Jeličić 86)

Potražite više informacija na temu Kup BiH:

ZRINJSKI: Tirić, Radeljić, Muminović, Kordić, Pehar, Jozić, Turkalj, Zlatić, Galić, Stojanović, Đurić

SLOGA: Brkić, Puljić, Petrović, Serdarević, Jelčić, Glavina, Grgić, Badillo, Brajković, Karabatić, Prce