Fudbaler Sassuola, Šime Vrsaljko, u posljednje vrijeme povezuje se mnogo sa slavnim Juventusom, a u borbi za njegove usluge navodno je i Tottenham.
Ovaj 22-godišnji hrvatski reprezentativac u razgovoru za Sportske Novosti istakao je da nije upoznat s interesom italijanskog velikana.
"Iskreno rečeno, ne znam ama baš ništa o tome. Po medijima se uvijek puno priča o transferima, pogotovo u vrijeme prije prijelaznih rokova. Ja sam maksimalno posvećen Sassuolu i tome da opravdam povjerenje trenera i kluba kroz treninge i utakmice", kaže Vrsaljko, te dodaje:
"Odavno sam shvatio da je najbolji lijek za ravnotežu u nogometnoj karijeri trenirati u naporno raditi na poboljšanju učinka. Zato se ne opterećujem ničim osim kako što bolje igrati".
Hrvatski selektor Niko Kovač biranim riječima govori o Vrsaljku, a nedavno ga je javno proglasio dostojnim nasljednikom Darija Srne.
"Sama činjenica da sam uopšte u krugu reprezentacije za mene je izvanredna stvar. To što mi je selektor protiv Argentine dodijelio kapitensku traku, jedna je još veća doza ponosa", riječi su Vrsaljka na kraju razgovora.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.