Selektor rukometne reprezentacije Njemačke Dagur Sigurdsson neće moći računati na usluge Finna Lemkea na predstojeće Svjetsko prvenstvo.
Lijevi bek njemačke reprezentacije i Lemga povrijedio se u jučerašnjem meču Bundeslige u kojem je njegov tim rezultatom 33:30 savladao Melsungen.
22-godišnjem rukometašu nastradala je metakarpalna kost na šuterskoj ruci, a prema prvi informacijama iz njegovog kluba sa terena bi trebao odsustvovati između šest i osam sedmica.
Rukometna reprezentacija Njemačke nalazi se u grupi D Svjetskogprvenstva u Kataru zajedno sa selekcijama Danske, Poljske, Rusije, Argentine i Saudijske Arabije.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Oproštajan intervju od Reala