Seksipilna ruska manekenka, Irina Shayk, nekadašnja djevojka najboljeg svjetskog fudbalera Cristiana Ronalda ponovo je "zapalila" internet.
Novi broj najprodavanijeg muškog magazina Sports Illustrateda danas je ugledao svjetlo dana, a svoje mjesto u istom je dobila i Irina Shayk.
Istina, nekadašnja djevojka Cristiana Ronalda ne krasi naslovnu stranu Sports Illustrateda, no jedna stranica rezervisana je za Irinu u kupaćem kostimu.
Svoju fotografiju koja se nalazi u Sports Illustratedu seksipilna Ruskinja je objavila na Instagramu, a komentari ispod iste su očekivani.
Irina očito ne pati za Ronaldom i iz dana u dan izgleda sve bolje...
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Navijačka grupa se zove Torcida