Iskusni veznjak Manchester Uniteda Michael Carrick na radaru je Milana.
Tridesettrogodišnjem Carricku ugovor s Unitedom ističe na ljeto, a kada postane slobodan igrač, imat će priliku da potpiše za bilo koji drugi klub bez obeštećenja.
Nema naznaka hoće li Carrick i United produžiti saradnju, ali ukoliko se to ne dogodi, igrača će pokušati dovesti na San Siru.
Milanov potpredsjednik Adriano Galliani spreman je dovesti još jednog besplatnog igrača, što mu je postalo rutinska operacija.
Galliani i Milan uglavnom dovode jeftine i besplatne igrače, a Carrickovo iskustvo itekako bi moglo biti korisno za Rossonere. Engleski nogometaš je ove sezone odigrao 13 utakmica i ima problema s povredama.
Na Old Traffordu je od 2006. godine, kada je stigao iz Tottenhama.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Nalaze se u problemu pred zadnje kolo
Španci uzdrmani zbog pobjede BiH protiv Grčke: "Okrenuli su grupu naopačke"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Blijedo izdanje Zmajeva
Bh. košarkaši doživjeli fijasko protiv Španije, već sutra novi veliki izazov
Wwin liga BiH, 6. kolo