HNL, 27. kolo

Rijeka i Dinamo odigrali 2:2 na Kantridi

Nogometaši Dinama remizirali su na Kantridi u derbiju 27. kola HNL-a protiv Rijeke (2:2).

Dinamo je odavno prvak Hrvatske, pa ni eventualni poraz na Kantridi ne bi previše promijenio stvari na tabeli.

Međutim, igralo se za čast, igralo se za prestiž, a iskusna momčad s Maksimira je u takvim okolnostima umalo došla do pobjede. Rijeka se spasila u 94. minuti...

Riječani su poveli golom Balaja u 30. minuti. U prvom dijelu je rezultat glasio 1:0, a u nastavku preokret.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Pjaca je na otvaranju drugih 45 minuta pogodio za 1:1, Siglai u 83. minuti zabija za prvo vodstvo Zagrepčana, ali ne i 21. pobjedu. Duboko u sudačkoj nadoknadi je Radošević izjednačio na 2:2.