Zadovoljan igrom, ali ne i rezultatom

Ancelotti: Ovo i nije toliko dobar rezultat za nas

Trener Reala Carlo Ancelotti nije zadovoljan remijem (0:0) protiv Atletica u susretu četvrtfinala Lige prvaka.

Kraljevi su usprkos velikom broju prilika odigrali susret bez golova protiv velikog rivala.

"Ovo i nije toliko dobar rezultat za nas. Odigrali smo jako dobro prvo poluvrijeme i trebali smo postići gol. Međutim, zadovoljan sam nastupom svojih igrača. Pokušaćemo u revanšu da ponovimo igru iz prvog poluvremena i da prođemo dalje", rekao je Ancelotti nakon meča.

Real u uzvratu neće moći računati na Marcela zbog žutih kartona.