U prvom susretu polufinala engleskog FA Cupa na ispunjenom "Wembleyu" Chelsea je bio bolji od Arsenala (2:1).
Nakon što su izborili polufinale Lige prvaka u izvanrednoj utakmici sa Liverpoolom fudbaleri Chelsea su i danas ponovo odigrali sjajan meč.
Arsenal je bolje otvorio susret te preko mladog reprezentativca Engleske, Thea Walcotta, u 18. minuti dolazi do vodstva. "Plavci" nakon ovog pogodka igraju bolje te u 33. minuti Malouda poravnava rezultat.
Pogodak za veliko slavlje Chelsea postigao je Drogba u 84. minuti susreta. Protivnik londonske momčadi u finalu FA Cupa biće bolji iz duela Manchester United – Everton.
FA Cup, polufinale:
Arsenal – Chelsea 1:2 (Walcott 18' / Malouda 33', Drogba 84')
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Kakve riječi teniske ikone