Pobjeda Građana

Aguero za pobjedu Cityja, Džeko ponovo nije igrao

Fudbaleri Manchester Cityja savladali su u 35. kolu engleske Premier lige na gostovanju ekipu Tottenhama s 1:0.

Odličan meč su odigrala ova dva tima, ali je na kraju postignut samo jedan gol.

Prvo poluvrijeme donosi nekoliko pokušaja na obje strane, a pao je i jedini gol na meču. Silva sjajno proigrava Sergija Aguera, koji pogađa za prednost od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi i u nastavku golmani imali dosta posla. Ipak, i pored velikog broja pokušaja do kraja je ostalo 1:0 za City, koji je tako ponovo tri boda ispred Arsenala.

Edin Džeko je meč odgledao s klupe za rezervne igrače...